Przejdź do strony głównej
Choose language English

Mocne Strony Inwestycji

Biurowiec Żoliborz One może poszczycić się wieloma mocnymi stronami m. in.: lokalizacją wśród zieleni, bliskością centrum miasta, dobrym połączeniem komunikacyjnym, jak również wieloma bardzo korzystnymi rozwiązaniami technologicznymi dla przyszłych najemców oraz silną pozycją finansową inwestora, który jest także właścicielem gruntu pod budynkiem.

Otoczenie zieleni i parków

Jedną z największych zalet inwestycji Żoliborz One jest bliskie sąsiedztwo parków. Z okien budynku, najemcy będą mogli cieszyć się inspirującymi widokami na roztaczającą się wokół zieleń.

Komunikacja miejska

Niezaprzeczalnym plusem inwestycji jest również bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską. Najemca będzie miał do dyspozycji liczne linie autobusowe, tramwajowe, metro jak również SKM, Koleje Mazowieckie oraz linie PKP odchodzące z Dworca Gdańskiego.

Ścieżki rowerowe

Dzielnica Żoliborz oprócz terenów zielonych, słynie z licznych ścieżek rowerowych. Obok budynku powstanie parking rowerowy dla najemców, którzy będą chcieli przyjeżdżać do pracy rowerami.

Finansowanie Inwestycji

Budowa Żoliborz One finansowana jest kapitałem własnym inwestora, co zagwarantuje najemcom ukończenie budynku w czerwcu 2013 roku niezależnie od stopnia wynajmu powierzchni biurowej.