Przejdź do strony głównej
Choose language English

Rozwiązania IT

Żoliborz One, pierwszy budynek IT na Żoliborzu

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług zadbaliśmy o to, aby budynek dostarczał kompleksowe, zaawansowane technologie IT oraz teleinformatyczne. Chcemy, aby inwestycja spełniała potrzeby firm z różnych sektorów, a szczególnie tych z branży IT.

Centralna serwerownia z Obsługą IT

Aby zwiększyć wygodę najemców, inwestor ma w planach zaprojektowanie w budynku centralnej serwerowni, o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, z której mogli będą skorzystać najemcy.

Dwa niezależne łącza światłowodowe

Gwarancję szybkości oraz bezpieczeństwo przesyłu danych zapewnią dwa niezależne łącza światłowodowe obsługiwane przez dwóch operatorów.

Telefonia IP

System realizuje podstawowe możliwości tradycyjnej telefonii oraz najnowsze osiągnięcia i zaawansowane funkcje nowoczesnych systemów telefonicznych umożliwiających polepszenie sprzedaży, wsparcia klientów, jak również działań marketingowych naszych najemców.

Audio i Wideokonferencje

Technologia umożliwiająca prowadzenie zaawansowanych wideokonferencji. Polegają one na zdalnym połączeniu z jednym lub kilkoma odbiorcami. Jest to duża zaleta, która sprzyja twórczej i efektywnej pracy, nawet jeśli część zespołu odpowiadającego za dany projekt znajduje się w odległym miejscu.