Przejdź do strony głównej
Choose language English

Rozwiązania IT

Dowolność przy wyborze operatora telekomunikacyjnego

W budynku zapewnione zostanie również osobne pomieszczenie dla operatorów telekomunikacyjnych. Rozwiązanie to umożliwi najemcom wybór preferowanego operatora oraz zwiększy możliwości połączeń, skróci czas napraw ewentualnych awarii i usprawni proces konserwacji.

Zarządzanie siecią

Usługa obejmuje technologie umożliwiające zarządzanie siecią LAN, WLAN, zdalny i bezpośredni dostęp do Internetu i serwera firmy z zachowanie najwyższego bezpieczeństwa.

Zasięg telefonii komórkowej w windzie i garażu

Aby użytkownicy budynku mogli bez przeszkód korzystać z telefonów komórkowych, inwestor zadbał o to, by w windach i garażu był zasięg telefonii komórkowej.

Systemy kontroli i monitoringu

Zaawansowane technologie IT znajdą również zastosowanie w nowoczesnym systemie zabezpieczeń i monitoringu, tj. telewizja dozorowa CCTV ze wsparciem dla protokołu IP, jak również kontrola dostępu do biur przygotowana pod różnego rodzaju zabezpieczenia obecne na rynku np. biometryczny skaner linii papilarnych, czytniki kart magnetycznych, RFID itp., kontrola dostępu do całego budynku (tripody).

Oszczędny budynek

W budynku zaimplementowane zostaną systemy zarządzania budynkiem zorientowane na energooszczędność, zwiększenie efektywności działania oraz automatyzację co pozwoli na redukcję personelu oraz zmniejszenie opłat serwisowych.